TOP

#

Голосування за допомогу Україні в Конгресі США можуть перенести ще на кілька тижнів, – ЗМІ

  • Досье
  • 04.04.2024 07:05

Читать на русском

Голосування за допомогу Україні в Конгресі США можуть перенести ще на кілька тижнів, – ЗМІ

Голосування за допомогу Україні в Конгресі США можуть перенести ще на кілька тижнів , – ЗМІ

Голосування у Палаті представників США щодо допомоги Україні навряд чи відбудеться щонайменше до середини квітня, а можливо, і пізніше, оскільки спікер Майк Джонсон все ще шукає шляхи пом’якшення опозиції з боку радикальних республіканців.

Про це повідомляє Bloomberg, з посиланням на керівників Республіканської партії.

За їхніми словами, команда Джонсона не поділилася детальним планом щодо пакету допомоги з республіканськими законодавцями і, схоже, не визначилася з тим, на яких поступках він наполягатиме від адміністрації президента Джо Байдена, що ускладнює для нього завдання вчасно заручитися підтримкою до голосування наступного тижня.

Речниця Джонсона Тейлор Гоулсі заявила, що обіцянка спікера про швидкі дії не мала на меті встановити конкретний термін, і що Джонсон "вислуховує думки членів партії" щодо плану. Вона не надала більше інформації про консультації спікера.

Два представники керівництва республіканців заявили, що все ще існує можливість того, що Джонсон може ухвалити рішення щодо плану допомоги Україні протягом вихідних та прискорити схвалення проєкту наступного тижня.

Втім, зазначає Bloomberg, такий прискорений графік може призвести до провалу законопроєкту, а також до подальшого протистояння з прихильниками жорсткої лінії в Республіканській партії.

Wiki