TOP

#

Віталій Козловський розповів про нові подробиці конфлікту з Ігорем Кондратюком

  • Досье
  • 05.04.2024 05:18

Віталій Козловський розповів про нові подробиці конфлікту з Ігорем Кондратюком

Віталій Козловський розповів про нові подробиці конфлікту з Ігорем Кондратюком

Віталій Козловський переконаний, що Ігор Кондратюк не бажає мирно врегулювати їхній конфлікт, адже він просто бажає помсти.

Віталій Козловський розповів про конфлікт з Ігорем Кондратюком, який триває вже понад 10 років, через який він, будучи на Донбасі, залишився без копійки грошей. Подробиці конфлікту з колишнім продюсером Козловський поділився в інтерв’ю Раміні Есхакзай.

Варто зазначити, що Ігор Кондратюк та Віталій Козловський познайомилися на шоу "Караоке на Майдані", в якому артист брав участь у 2002 році. Віталій Козловський став переможцем першого сезону проєкту "Шанс". З того моменту між Козловським та Кондратюком розпочалася співпраця, яка тривала 9 років.

2012 року Віталій Козловський ухвалив рішення припинити співпрацю з Ігорем Кондратюком. В результаті, згідно з контрактом, усі права на пісні, які виконував Віталій Козловський, залишилися у продюсера. Відповідно Козловський не мав права, після розірвання договору, виконувати їх. Натомість співак, незважаючи на заборону, продовжив співати на концертах свої хіти, такі як "Шекспір", "Небо плаче", "Пінаколада".

Згодом Ігор Кондратюк звинуватив Козловського у порушенні авторського права та подав на нього до суду. Згодом Кондратюк повідомив, що суд визнав провину співака та зобов’язав його компенсувати збитки продюсера.

За словами Віталія Козловського, він уже виплатив Кондратюку більше одного мільйона гривень, натомість Кондратюк стверджує, що отримав лише 43 тисячі.

Одного разу, вже в армії, Віталій Козловський дізнався, що на його рахунку не залишилося ні копійки, оскільки всі гроші з картки було знято на користь Ігоря Кондратюка.

"Коли я був у Донецькій області, і ми їхали на позиції, заїхали ми в продуктовий магазин, щоб затаритися продуктами з хлопцями і ми на касі мали скинутися грошима. Коли я відкрив гаманець, а мені на картку протягом дня приходили якісь повідомлення, але я якось на них не зважав... І вже коли кажуть: "Веталь, ми тут скидаємося, з тебе скільки то, я дивлюся, говорю; "Пацани, у мене немає грошей, у мене Кондратюк забрав все". Я показую картку. Одним словом, у мене не залишилося нічого в той момент. Слава Богу, у мене в кишені була якась готівка, я пропонував готівку, мені пацани сказали, ти що, та не треба», – розповів Козловський.

За його словами, тоді ця ситуація для нього була сильним ударом. Віталій Козловський переконаний, що продюсер банально мститься йому, адже коли Козловський виніс їхній конфлікт у публічний простір, він сподівався на контакт та рішення, але цього не сталося. Спочатку Віталій Козловський навіть запропонував Кондратюкові мирову угоду. Однак у відповідь Кондратюк сказав: "Питання ДАВНО врегульоване судами". "Кондратюк ніколи не хотів безпосередньо зі мною зустрітися, і коли це сталося саме там, це для мене був удар просто, моєму гніву не було межі. Це я зараз розумію, що ця людина зробила все, щоб бути відірваною від реальності. Йому нічого не погрожував, його діти не будуть служити, і він ніколи мене по-людськи не зрозуміє. Я думаю, це банальна помста, з його боку, я йому нічого не винен, він це знає, але він ніколи не зізнається", – резюмував Козловський.

Wiki