TOP

#

Україна уразила 14 літаків РФ? Які дрони поцілили в російські аеродроми?

  • Досье
  • 05.04.2024 17:01

  • Масова атака дронами по території Росії: зокрема по військових аеродромах Морозовськ, Енгельс та Єйськ. Міноборони РФ звітує про атаку 53-х дронів у п’яти регіонах. А українське джерело Радіо Свобода повідомляє: атака дронів на аеродром Морозовськ була спільною операцією СБУ, військових та Сил оборони. За цими даними, Україна могла пошкодити 14 літаків РФ у Морозовську. Йдеться про бомбардувальники і винищувачі Су-27 та Су-34. Які ушкодження могли отримати літаки на військових аеродромах РФ? Які дрони цього разу долетіли до російських об’єктів?
  • Тим часом у Конституційному суді триває конкурс на посади суддів. До компетенцій багатьох кандидатів у відбіркових експертів є великі питання. Яким є обличчя українських суддів? Чому є питання до моральних якостей? Кого і за що вже відсіяли?
  • Із притулку, який у Львові організували благодійники, забудовник намагається виселити переселенців. За словами благодійників, власник приміщення вимкнув їм світло і погрожує забрати їхнє майно. Наскільки така ситуація є типовою для людей, які залишилися без житла внаслідок дій Росії? Як і де живуть переселенці, хто ними опікується і чи реально забезпечити їх житлом?

Про це дивіться у програмі «Свобода Live» на @Радіо Свобода :

Форум

Wiki