TOP

#

Нардеп Костенко сказав, коли законопроєкт про мобілізацію винесуть на голосування

  • Факты
  • 29.03.2024 22:01

Читать на русском Read in English

Нардеп Костенко сказав, коли  законопроєкт про мобілізацію винесуть на голосування

Нардеп Костенко сказав, коли законопроєкт про мобілізацію винесуть на голосування

Законопроєкт №10449 про мобілізацію та військову підготовку внесуть на розгляд у сесійну залу Верховної Ради для голосування десь у середині квітня. Проте скільки часу знадобиться на його ухвалення, поки не зрозуміло.

Таке припущення в ефірі "Радіо Свобода" зробив народний депутат, секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко. Про це він сказав у пʼятницю, 29 березня, коли Комітет завершив розгляд депутатських поправок до законопроєкту.

"Скільки він ще буде прийматися, не зрозуміло. Вступає він в дію через місяць. Тому цей рік буде роком мобілізації, поки він розкачається, поки зроблять підзаконну базу. Це те, що я прогнозував з самого початку. Але ще раз, це не означає, що у нас зупинена мобілізація", – наголосив нардеп.

Костенко зазначив, що законопроєкт про мобілізацію ще має пройти через комітетські правки.

"Можливо, те, що було відхилено спочатку, воно повернеться сюди і буде далі. Тому все буде визначати зал. Можливо, якісь правки пройдуть в залі. Чотири тисячі правок. Тому зараз робити висновки, який є цей законопроєкт, це виключно для хайпу", – резюмував він.

Wiki