TOP

#

Поліція розслідує напад жительки Хмельниччини на автомобіль ТЦК

  • Факты
  • 03.04.2024 16:18

Читать на русском

Поліція розслідує напад жительки Хмельниччини на автомобіль ТЦК

Поліція розслідує напад жительки Хмельниччини на автомобіль ТЦК

Правоохоронці склали матеріали про адмінправопорушення на мешканку Хмельниччини, яка напала на працівників ТЦК та розбила скло у їхньому авто.

Про це у середу, 3 квітня, повідомили у Хмельницькому обласному ТЦК та СП.

Нещодавно у соцмережах оприлюднили відео нападу на співробітників Шепетівського районного ТЦК – на ньому видно, як кілька жінок кричать на військовослужбовців. Одна з них палкою вдарила скло автомобіля з водійського боку, після чого воно розбилося.

Про цей випадок представники ТЦК заявили у поліцію, яка розшукала порушниць. 3 квітня на офіційній сторінці Хмельницького обласного ТЦК та СП повідомили, що поліція склала адмінматеріали за фактом вчинення дрібного хуліганства щодо жінки, яка пошкодила службове авто працівників ТЦК. Їй загрожує від 51 до 119 грн штрафу, адміністративний арешт, громадські чи виправні роботи. Справу розглядатиме суд.

«Хочемо ще раз нагадати кожному: військовослужбовці ТЦК – є частиною ЗСУ. Будь-яка протиправна дія щодо військовослужбовців буде нести за собою покарання. Не піддавайте себе небезпеці», – написали на сторінці ТЦК.

Wiki