TOP

#

Черга за квитками на "Конотопську відьму" в Києві розтягнулася на сотні метрів: люди прийшли за три години до старту продажу

  • Инсайды
  • 28.03.2024 21:47

Читать на русском

Черга за квитками на

Черга за квитками на "Конотопську відьму" в Києві розтягнулася на сотні метрів: люди прийшли за три години до старту продажу

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка пішов назустріч глядачам, які через махінації з перепродажем квитків не можуть потрапити на спектаклі, організувавши обмежений офлайн продаж. Щоб придбати заповітне місце в залі, поціновувачі акторської гри прийшли за три години до відкриття каси в Києві.

На вулиці утворилася велика черга з бажаючих сходити на "Конотопську відьму", яку, на запит аудиторії, покажуть додатково. Про ажіотаж розповіли на сторінці театру.

Оголошення про додаткове шоу 8 квітня зʼявилося напередодні. Глядачів запросили придбати квитки через касу за звичайною ціною 28 квітня з 11:00 до 18:00. Таке рішення мало постприяти боротьбі з перепродувачами, які викупляють цілі ряди, щоб потім продавати через маркетплейси втридорога.

Черга за квитками на  qhtixhiqteidtdant

Черга за квитками на

"Це черга в касу театру, аби придбати квитки на "Конотопську відьму". Глядачі почали збиратися ще за 3 години до старту продажів. Ми не заперечуємо проблему з шахраями, які перепродають квитки, але це відео унаочнює реальний, неймовірно високий попит на цю виставу. Сьогодні, граючи по 4-5 вистав на місяць, театр просто не може дати можливість подивитися "Конотопську відьму" всім охочим", – ідеться в пості.

Люди розтягнулися в черзі на сотні метрів. Як пише Юлія Вебер, фотографиня в театрі Франка, квитки продаватимуться в обмеженій кількості: по чотири на руки.

Wiki