TOP

#

Одеську митницю очолив скандальний посадовець Міністерства юстиції

  • Инсайды
  • 02.04.2024 11:33

Новим керівником Одеської митниці став Юрій Чердинцев, який раніше робив кар’єру в органах юстиції та Фонді держмайна. Про це повідомляють ЗМІ.

Юрій Чердинцев – одесит. Закінчив школу №56 і судово-прокурорський факультет Юракадемії. До призначення обіймав посаду директора спецлабораторії з питань експертизи та дослідження Держмитслужби, ще раніше очолював департамент управління держпідприємствами Фонду держмайна, Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз, був заступником начальника головного територіального управління юстиції в Одеській області. Доктор філософії у сфері права.

З Чердинцевим пов’язана ціла низка корупційних скандалів. Зокрема, ЗМІ приписують йому тісні зв’язки з так званими «чорними» реєстраторами та нотаріусами, незаконну приватизацію пам’ятника архітектури на Ольгіївській, 8 і блокування розслідування справи з приватизації ще одного пам’ятника – на Приморському бульварі, 7 (одна з так званих напівциркульних будівель, яка нині є власністю одіозного підприємця Руслана Тарпана, котрий переховується від правосуддя за кордоном).

Чердинцев консультував колишнього голову Фонду держмайна Дмитра Сенниченка, який утік за кордон після того, як йому оголосили про підозру в заволодінні 500 млн гривень, зіграв важливу роль у приватизації порту Усть-Дунайськ.

Wiki