TOP

#

Кемерон розкритикував "мирний план" Трампа: поступки територій не зупинять війну

  • Инсайды
  • 10.04.2024 20:13

Кемерон розкритикував

Кемерон розкритикував "мирний план" Трампа: поступки територій не зупинять війну

Територіальні поступки російському диктатору Володимиру Путіну, які, за даними американської преси пропонує Дональд Трамп у своєму "мирному плані", не допоможуть зупинити війну. Російську агресію можна зупинити лише підтримуючи Україну.

Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон в інтерв’ю CNN, яке він дав після зустрічі з претендентом на президенство у США Дональдом Трампом. Він розкритикував "мирний план" Трампа.

За словами Камерона, всі хочуть миру, але його не можна досягнути шляхом умиротворення агресора.

"Мир прийде через силу, а не через слабкість і політику умиротворення агресора", – сказав Кемерон.

При цьому британський міністр ужив саме цей термін: "політика умиротворення". Ним заведено називати політику поступок західних демократій Адольфу Гітлеру у 1930-ті роки. Як відомо, вона призвела до повного розпаду Версальської системи, Ліги Націй і системи колективної безпеки, радикально змінила баланс сил у Європі, значно послабивши геополітичні позиції Великої Британії та Франції, натоміть посиливши Німеччину на чолі з Гітлером.

У такий спосіб Камерон поставив знак рівності між двома агресорами й тиранами – Гітлером і Путіним – і дав зрозуміти, що чекає світ, якщо ситуація повториться.

Wiki