TOP

#

Окупанти розбомбили Терни, а під Кринками ЗСУ знищують навали ворога, — аналітик DeepState

  • Олигархи
  • 29.03.2024 20:59

Читать на русском

Окупанти розбомбили Терни, а під Кринками ЗСУ знищують навали ворога, — аналітик DeepState

Окупанти розбомбили Терни, а під Кринками ЗСУ знищують навали ворога , — аналітик DeepState

Попри труднощі, захисники продовжують тримати оборону і на Донбасі, і на Херсонщині, каже співзасновник моніторингового проекту Роман Погорілий.

Російська армія, незважаючи на значні втрати, змогла повністю знищити село Терни в Донецькій області. Тяжкі бої йдуть у Ямполівки та Діброви. До цього списку гарячих точок входить і Білогорівка на Луганщині. Про фронтову ситуацію Фокусу розповів військовий аналітик та співзасновник проекту DeepState Роман Погорелий.

За його словами, це невелике поселення армія РФ не спромоглася взяти численними "м’ясними штурмами", тому, втративши багато людей і техніки, просто розбомбила село. Однак через значний мобілізаційний ресурс окупанти продовжують поступову ротацію і підтягують свої резерви на цій ділянці.

Терни, фронт, Донецька область qkxiqdxiqdeihrant

Від села Терни залишилася лише назва на карті, каже аналітик

Фото: Deep State

"Але наші військові теж беруть ініціативу до своїх рук і намагаються відтіснити, відвоювати втрачені позиції, — зазначає військовий аналітик, — Хоча робити це щоразу все складніше, оскільки дуже багато військ підтягли московити, а ще дуже щільно працює ворожа авіація".

Попри всі труднощі, українські герої продовжують тримати оборону. Українські населені пункти тримаються, докладаються максимальних зусиль, щоб лінія бойового зіткнення не просувалася далі, а ворог не мав успіхів. Окрім того, є надія, що ЗСУ навіть матимуть змогу піти вперед.

Щодо ситуації на вже легендарному плацдармі у Кринках, який ЗСУ героїчно утримують та розширюють на лівобережжі під Херсоном, то незважаючи на складну логістику та потужні удари з боку ворога він тримається. Аналітик DeepState зазначає, що окупанти безперервно намагаються витіснити українських військових, але щоразу зазнають величезних втрат і відступають.

"Наші українські герої, всі, хто служить у ЗСУ, роблять просто неймовірну роботу, незважаючи на те, в яких важких умовах їм доводиться воювати, — каже Погорілий, — Вони не лише тримають позиції, а ще й знищують ворога нав’язуючи бій, тримаючи ініціативу" .

Wiki