TOP

#

В Одесі планують відкрити пляжі на літній сезон, - ОВА

  • Олигархи
  • 30.03.2024 19:30

Читать на русском Read in English

В Одесі планують відкрити пляжі на літній сезон, —  ОВА

В Одесі планують відкрити пляжі на літній сезон, — ОВА

В Одесі планують відкрити міські пляжі на літній сезон-2024. Однак спочатку їх мають перевірити відповідні служби, аби перебування біля моря було безпечним для відпочивальників.

Про це 30 березня "Суспільному" розповів голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, для відкриття шести пляжів в Одесі наприкінці минулого літа було дві основні причини.

"Ви так називаєте – "пляжний сезон", ми трішечки по-іншому бачимо. Це для оздоровлення наших сімей, сімей наших воїнів. Хлопці, які знаходяться на нулі й бувають також у відпустці, приїжджають та можуть оздоровитися. Це перша причина. А друга – стихійні пляжі, які утворилися в місті", – пояснив керівник Одещини.

Олег Кіпер додав, що стихійні пляжі були небезпечними, тож було ухвалено рішення обладнати ті, що "можуть дати можливість людям пройти ті сонячні оздоровлення після перевірки всіма службами, вибухотехніками та іншими, і якщо поруч є укриття".

В Одесі планують відкрити пляжі на літній сезон: голова ОВА розповів про умови dqdiqhiqqeidzdant

Глава ОВА також зазначив, що після травневих свят на пляжах Одеси знову побільшає людей. Аби відкрити пляжі, необхідно пропрацювати це питання з міською владою, військовим керівництвом та іншими службами.

"Алгоритм є, розуміємо, як це робити. Безпекова складова в Одесі – в останнім часом дуже напружено все з цим, але по можливості будемо відкривати", – сказав Кіпер.

У відповідь на питання, чи очікується в Одесі збільшення напливу туристів, керівник області сказав, що життя триває й бачити черги на в’їзд в місто минулого року було приємно:

"Ми для цього відкривали пляжний сезон: оздоровити людей, дати місту нашому і регіону нашому подих. Щоб люди розуміли, що не дивлячись на те, що ворог постійно нас атакує, життя існує. І як показав минулий рік, що після того, як буде відкрито в перший сезон, в Одесі з’явилися на в’їзді знову черги. Це було дуже приємно".

Wiki