TOP

#

Зеленський привітав українців із католицьким Великоднем: «Життя може перемогти»

  • Репортер
  • 31.03.2024 10:51

Читать на русском

Зеленський привітав українців із католицьким Великоднем: «Життя може перемогти»

Зеленський привітав українців із католицьким Великоднем : «Життя може перемогти»

Президент Володимир Зеленський привітав із Великоднем українських католиків та всіх інших християн, які нині відзначають це велике свято. Глава держави заявив, що цей день нагадує про силу духу, що протистоїть темряві та об’єднує світ, і, незважаючи на цілодобовий російський терор, життя може перемогти.

Своє привітання Зеленський оприлюднив в офіційному Telegram-каналі. "Вітаю українців і всіх християн, які відзначають Великдень сьогодні. Свято, що нагадує нам про силу духу, яка не дозволить темряві перемогти. Не дасть затьмарити волю. І яка об’єднує – об’єднує сім’ї, народи та континенти", – йдеться в дописі.

Президент додав, що наразі не буває ночі й дня, коли російський терор не намагався б зламати життя українців.

"Цієї ночі – знову ракети, знову "шахеди" проти людей. Але ми захищаємося, ми витримуємо, наш дух не здається і знає, що можна відвернути загибель. Життя може перемогти", – заявив він.

Зеленський також побажав українцям та іншим народам, які страждають від війн, якнайшвидшого настання миру:

"Хай сьогодні будуть почуті всі молитви про захист від зла. Хай віра єднає всі добрі серця та зміцнює тих, хто захищає свій дім. І хай ближчим стане справжній мир для всієї нашої України та всіх народів, які страждають від воєн. Тихого Великодня!"

Wiki