TOP

#

У США оцінили ризики нового широкомасштабного наступу РФ

  • Резонанс
  • 29.03.2024 19:04

Очільник Об’єднаного комітету начальників штабів генерал США Чарльз Браун заявив, що побоювання України та інформація ЗМІ про широкомасштабний весняний чи літній наступ військ РФ можуть бути перебільшеними.

Браун знову закликав до швидкого ухвалення оборонної допомоги Україні з боку США. Він допускає, що ЗСУ зіткнуться з продовженням російського артилерійського обстрілу в осяжному майбутньому. Водночас військовий висловив сумніви щодо спроможності РФ організувати новий великий наступ на Україну.

“Я не знаю, чи зможуть росіяни здійснити великий наступ. Я маю на увазі, якщо ви подивитеся на… що сталося протягом… минулого року, росіяни фактично кинули багато можливостей і особового складу, систем озброєння та транспортних засобів, щоб отримати те, що вони отримали”, – зауважив головний генерал США.

Окрім того, Браун вказав на значні втрати, які рашистські загарбники зазнали при таких кампаніях. “І, як я б сказав, це майже м’ясорубка”, – додав він.

Американський військовий також озвучив думку журналістам, що ризик ескалації з боку Московії у її широкомасштабній військовій агресії проти України “не такий високий, як, можливо, був на початку”.

Wiki