TOP

#

У ЗМІ розповіли подробиці справи мешканця Гамбурга, який домагався синів української біженки

  • Резонанс
  • 11.04.2024 22:04

У ЗМІ розповіли подробиці справи мешканця Гамбурга, який домагався синів української біженки

У ЗМІ розповіли подробиці справи мешканця Гамбурга, який домагався синів української біженки

Видання Moin публікує подробиці справи мешканця Гамбурга Денніса В., який домагався синів української біженки.

Повідомляється, що після початку війни в Україні одружений чоловік (за даними Bild – чиновник) через соцмережі заманив жінку на ім’я Яна та її чотирьох дітей (два хлопчики та дві дівчинки) до Німеччини, запропонувавши їм допомогу.

Він допомагав з розміщенням – винайнявши їм квартиру у своєму ж будинку – переконував сусідів поділитися меблями, дарував дорогі подарунки, запрошував сім’ю разом проводити дозвілля.

Але за фактом він робив з хлопчиками 9 та 11 років дії сексуального характеру. А коли вони намагалися цьому чинити опір, погрожував, що "депортує" їхню родину назад в Україну.

Що саме він з ними робив – прозвучало лише на суді, але українка, яка прийшла на засідання, не розуміла німецької мови, і невідомо, чи їй пояснював перекладач.

Педофіл вимагав від дітей нічого не розповідати, але ті все ж зізналися матері, а вона звернулася до поліції. Правоохоронці, які прийшли до чоловіка з обшуком, знайшли у нього вдома цілу колекцію дитячої порнографії, зокрема з його участю.

Як з’ясувало слідство, підсудний ділився подробицями своїх дій із українськими дітьми з іншим педофілом. І казав, що продовжить це робити, "поки діти самі не знайдуть це збуджуючим".

Колекцію дитячої порнографії Денніс привіз із Тайланду, де він користувався послугами дитячої проституції. Цікаво, що адвокат намагався зобразити цей як "пом’якшувальну обставину" (мовляв, підсудний після таких "турів" не міг себе контролювати), але суд відмітив це міркування.

За підсумками німець отримав вісім років із необхідністю лікуватися. Суддя заявив, що якби справа слухалася в США, то педофіл отримав би 20 років, "але ми змушені дотримуватись німецьких законів".

Цікаво, що це не перша така справа у Денніса В. У 2010 році ЗМІ Гамбурга писали про те, що людина з таким же ім’ям була судима за секс із 14-річним підлітком, але відбулася умовним терміном і штрафом.

Wiki