TOP

#

Російський олігарх вкотре намагається повернути собі управління рівненським санаторієм

  • Секреты
  • 01.04.2024 07:32

Читать на русском

Російський олігарх вкотре намагається повернути собі управління рівненським санаторієм

Російський олігарх вкотре намагається повернути собі управління рівненським санаторієм

Кіпрська компанія російського олігарха “Ареджи Ю”, яку нещодавно за рішенням господарського та апеляційного судів позбавили незаконної частки санаторію “Червона калина”, що на Рівненщині, продовжує намагання повернути собі управління здравницею.

Стало відомо, що за змовою, корпоративні права підконтрольної росіянину Ярославу Жданю компанії “Ареджи Ю”, планують “передати” кільком експрацівникам санаторію. Таким чином, російський олігарх намагається фіктивно демонструвати, що не має стосунку до компанії “Ареджи Ю”, якій раніше незаконно продали частину акцій санаторію. Суд нещодавно визнав цей продаж незаконним і повернув більшість акцій законній власниці – Світлані Сивій. Утім, очевидно, Ярослав Ждань не полишає сподівань маніпуляціями й обманом знову отримати контроль над “перлиною Рівненщини” і продовжити вивід коштів на окуповану територію.

Один з учасників угоди, на правах анонімності, повідомив деталі нового плану дій, з метою обману:

“Вже 2 квітня планується нотаріальна передача частини корпоративних прав "Ареджи Ю". Незабаром в її керівництві ви побачите двох далеких родичів самої Сивої, а також Мельника Олега, Романчук Тетяну. Це все робиться для того, аби медійно показати що от, подивіться, російський олігарх ніби то “віддав” свою компанію кільком працівникам Червоної калини і вже зовсім ніякого стосунку не має. Щоб потім сказати, що в Світлани Сивої треба все забрати і віддати нам. Але насправді сама керівниця “Ареджи Ю” Попова діє за дорученням Ярослава Жданя (рос.). Я це чудово розумію і хто на це все впливає я теж знаю. Думаю, не важко здогадатись, що більшість прав однаково лишаться у його людей”, – прокоментував один з учасників майбутньої угоди.

Таким чином, медійно, офшорна компанія російського олігарха “Ареджи Ю” буде намагатись відбілити свою репутацію та, ймовірно, впливати на Верховний суд, переконуючи усіх, що у росіянина вже немає впливу на його власну кіпрську компанію.

Нагадаймо, за рішенням господарського та колегією апеляційного судів, було ухвалено передати більшість акцій “Червоної калини” мамі вбитого директора Ярослава Сивого – Світлані Сивій.

різне dqdiqhiqdkideeant

Засідання колегії суддів

Втім, пов’язана з росіянами кіпрська компанія “Ареджи Ю”, (якій незаконно продав частину акцій заступник вбитого директора – Леонід Рибачок, одразу після жахливого вбивства) – намагається повернути собі управління санаторієм різними брудними та цинічними методами.

Згідно з реєстром, за рішенням двох судових інстанцій більшість акцій ОП “Санаторій Червона Калина ім М. Сивого” – віднедавна законно належать Світлані Сивій. Кіпрська компанія “Ареджи Ю” програла суди і продаж їй частини акцій санаторію було визнано незаконним.

різне

Автор: Ольга Пономаренко

Wiki