TOP

#

США хочуть подвоїти виробництво боєприпасів, щоби підтримати Україну, — ISW

  • Секреты
  • 02.04.2024 08:22

Читать на русском Read in English

США хочуть подвоїти виробництво боєприпасів, щоби підтримати Україну, — ISW

США хочуть подвоїти виробництво боєприпасів , щоби підтримати Україну, — ISW

За словами аналітиків, Пентагон уже уклав контракт на будівництво трьох виробничих ліній деталей 155 мм боєприпасів. Вони повинні розташуватись у штаті Техас.

Сполучені Штати Америки хочуть подвоїти виробництво артилерійських боєприпасів, щоб забезпечити Збройні сили України. Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

У звіті від 1 квітня йдеться про те, що Штати хочуть придбати турецьку вибухівку, щоб збільшити виробництво американських артилерійських снарядів. При цьому Пентагон вже уклав контракт із компанією General Dynamics Ordnance та Tactical Systems на будівництво трьох виробничих ліній деталей 155-мм боєприпасів. Вони повинні розташуватись у штаті Техас. Також у контракті беруть участь турецькі субпідрядники.

Повідомляється, що один завод мають розпочати будувати вже у червні поточного року.

Як раніше казав помічник міністра армії США з питань закупівель, матеріально-технічного забезпечення та технологій Дуг Буш, Штати хочуть подвоїти місячне виробництво 155-мм снарядів з 28 000 снарядів на місяць у жовтні 2023 року до, приблизно, 60 000 снарядів на місяць у жовтні 2024 року. Щоправда, це можливе лише за умови запропонованих Конгресом додаткових асигнувань.

Крім того, аналітики зазначили, що партнери України з Європи та Азії також продовжують її підтримувати. Вони збільшують свою оборонно-промислову потужність. Приміром, ще 28 березня Німеччина оголосила про новий пакет допомоги Україні, до якого входять боєприпаси для артилерії та танків, а також БПЛА та інше. Пізніше стало відомо про допомогу від Бельгії та Японії.

В ISW наголосили, що Японія вже пом’якшила правила передачі оборонного обладнання. Це дозволить експортувати винищувачі. Їх Токіо збирається розробити разом із Лондоном та Римом до 2035 року. Їх можна буде відправляти до третіх країн, але тільки в тому випадку, якщо там не ведуться бойові дії.

Крім того, Чехія уклала контракти на суму близько 1,8 мільярда євро на один мільйон артилерійських снарядів для України. Ще десять тисяч боєприпасів вирішила виділити Німеччина.

Wiki