TOP

#

На фронті загинув 21-річний військовий із Київщини Руслан Северин

  • Секреты
  • 05.04.2024 12:57

На фронті загинув 21-річний військовий із Київщини Руслан Северин

На фронті загинув 21-річний військовий із Київщини Руслан Северин

На фронті під час виконання бойового завдання загинув 21-річний військовий із Київської області Руслан Северин. Життя захисника України обірвалось 2 квітня на Луганщині.

Про це повідомили в пресслужбі Обухівської міської ради. Вічна пам’ять і слава Герою!

"Тяжка звістка знову надійшла до нашої Обухівської громади. Клята війна обірвала на злеті молоде життя 21-річного хлопчини, уродженця села Красна Слобідка, вірного патріота та мужнього воїна Руслана Северина. Незважаючи на свій юний вік, він свідомо став до лав Національної гвардії України та з гордістю й честю виконав свій військовий обов’язок", – йдеться в повідомленні.

Захисник України загинув як справжній Герой, вірний присязі та українському народу, 2 квітня під час оборони північно-східної околиці селища Стельмахівка Сватівського району Луганської області на позиції внаслідок обстрілу противника.

"Він тиждень не дожив до свого 22-ліття. Не встиг зробити безліч справ, втілити свої мрії. Та для України зробив найголовніше: став на її захист як справжній чоловік та відданий патріот, проявивши мужність у боротьбі з підступним ворогом – рашистами", – додали у пресслужбі.

Тиждень не дожив до свого 22-річчя: на фронті загинув військовий із Київщини Руслан Северин. Фото heiukiqquiktant

Мешканців Обухівщини закликали провести в останню путь захисника України. Почесна колона з тілом Героя буде формуватися у суботу, 6 квітня, об 11:30 біля села Таценки в напрямку Обухова.

Далі слідуватиме через Обухів до села Красна Слобідка, де о 12:00 біля рідного дому воїна на вулиці Якуніна, 53 пройде відспівування священниками Обухівського благочиння. О 13:00 відбудеться церемонія прощання на території Краснослобідського ліцею. Поховають воїна на місцевому кладовищі.

Wiki