TOP

#

Керівницею Національного авіаційного університету призначили депутатку від "Слуги народу" Семенову

  • Секреты
  • 10.04.2024 15:07

семенова

Фото: Ксенія Семенова у " Фейсбуці "

Міністерство освіти і науки України своїм наказом призначило з 10 квітня в.о. ректора Національного авіаційного університету Ксенію Семенову.

Згідно із повідомленням на сайті університету, Семенова до останнього часу обіймала посаду в.о. проректора НАУ з наукової роботи та інноваційного розвитку. Вона також є депутаткою Київради від фракції "Слуга народу".

У повідомленні зазначається, що призначенню кандидатури з боку МОН передувало обговорення та голосування наглядової ради НАУ, яку з січня очолює колишній президент "Київстару" та ексгендиректор Carlsberg Ukraine Петро Чернишов.

Ксенія Семенова народилась у 1990 році у Кривому Розі, є випускницею факультету електроніки НАУ, її батько був науковцем, закінчив радіотехнічний факультет авіаційного університету.

З 2013 до 2021 року вона викладала в НАУ, координувала різноманітні всеукраїнські та міжнародні освітні та науково-популярні проєкти. З початком повномасштабного вторгнення є співзасновницею благодійного фонду "Солом’янські котики".

З 2019 року – помічниця народного депутата Романа Грищука ("Слуга народу"), засновника студії "Мамахохотала".

З 2023 року обіймає посаду в.о. проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку Національного авіаційного університету.

Wiki